Pátek, 7 června, 2024
DomůNovinkyNexus 5 (2015) od LG uniká na dosud nejkvalitnějším snímku

Nexus 5 (2015) od LG uniká na dosud nejkvalitnějším snímku

Letošní novinky odhalí americký Google v San Francisku až v úterý 29. září. Jejich podobu se však utajit nepodařilo, vůbec nejdetailněji podobu menšího 5,2palcového modelu ukazuje nový render, který uveřejnil německý server Android PIT.

Snímek zachycuje v detailu zadní stranu telefonu, kde se nachází fotoaparát, duální přisvětlovací dioda, mechanizmus laserového ostření a také čtečka otisků prstů. Ta zajistí bezpečnost dat a nahradí zadávání hesel, ať už na webových stránkách, nebo přímo u rozličných služeb, jako je třeba platební systém Android Pay.

Nexus 5 (2015) by měl pohánět šestijádrový procesor Snapdragon 808 s grafikou Adreno 418, dále by neměly chybět 3 GB RAM a 16 GB či 32 GB uživatelské paměti. Displej má mít úhlopříčku 5,2palce a Full HD rozlišení, tedy 1 920 × 1 080 pixelů. Při životě bude nový Nexus držet nevyměnitelná 2700mAh baterie.

Tisková konference společnosti Google je naplánována na konec září.

as

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře