Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyNevolejte.cz - stop otravům! Zablokujte prodejce po telefonu jednou provždy!

Nevolejte.cz – stop otravům! Zablokujte prodejce po telefonu jednou provždy!

Vytáčejí vás telemarketingové agentury? Už jste někdy naletěli dotěrným prodejcům po telefonu? Nevolejte.cz má na ně bič! Pokud již nechcete být více otravováni dotěrnými telefonáty, stáhněte si do svého smartphonu speciální aplikaci. Je zdarma a v boji proti nevyžádaným hovorům vám bude neocenitelným pomocníkem.

Snad každý majitel mobilního telefonu to zná. Zazvoní mobil a na druhém konci se ozve hlas pracovníka marketingové agentury se „skvělou nabídkou“ bankovních služeb, zaručeně levnějších energií, či jiných nepotřebných věcí. Podobné nevyžádané hovory však většinou obtěžují, vyrušují a okrádají o volný čas.

Nevolejte.cz proto vyvinulo speciální aplikaci pro Android (od verze 2.3)  a iOS (od verze 10), která umí na základě předchozí zkušenosti uživatelů podobné telefonáty zablokovat.

Mezi přednosti aplikace patří:

– sdílená listina blokovaných čísel mezi všemi uživateli, tj. černá listina
– možnost přepínání mezi blokací a pouze identifikací čísla z černé listiny
– plná funkčnost aplikace bez internetového připojení
– vše je ZDARMA.

[appbox googleplay cz.nevolejte]

[appbox appstore 1219991483]

Vývojáři tvrdí, že v databázi aktuálně blokují přes 7 a půl tisíc telefonních čísel, které přidali uživatelé. Celkem pak evidují 124 921 žádostí o blokaci.

Na rozdíl od ostatních „call-blockerů“, projekt s názvem Nevolejte.cz nabízí lidem jak aktivní ochranu, a to formou zmíněné mobilní aplikace, tak i pasivní ochranu, kdy na jeho webových stránkách vede v souladu s § 96, odst. 1 zákona o elektronických komunikacích tzv. veřejný seznam, do kterého se může kdokoliv zapsat (vhodné zejména pro lidi s pevnou linkou, nebo mobilním telefonem bez operačního systému Android a iOS) a kde si přes webové stránky může prodejce po telefonu ověřit, zda si telefonní číslo nepřeje být obtěžováno komerčními nabídkami.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Už téměř dva roky používám program,můžu to zvednout, 100% spokojenost.

  2. Muzu to zvednout mi prijde mnohem lepsi… Zaprve – nevyskoci na vas zadne otravne ‚povoleni s notifikaceme‘, dale pak nahore nejake zadani cisla, ktere ani nefunguje? Proc mam nekam zadavat moje cislo? Neni moje cislo naprosto irelevantni?

    Stahnuk jsem, smazal jsem. Nazdar

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře