Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyNepředstavené HTC One (2014) se prodalo na eBay za směšné peníze

Nepředstavené HTC One (2014) se prodalo na eBay za směšné peníze

Na aukčním portálu eBay se objevila v dražbě komerční verze HTC One určená pro zákazníky amerického operátora Verizon. Přestože smartphone ještě nebyl oficiálně představen a tudíž se jedná o naprostý unikát, vydražil se ani na za 10 000 korun.

Aukční portál eBay je téměř bezednou pokladnicí mobilních kuriozit. Jedna taková byla na prodej v uplynulých dnech. V aukci se objevila nová generace smartphonu HTC One s 32 GB uživatelského prostoru.

Cena začínala na 199 dolarech. Po čtyřech příhozech se vyšplhala na 499 dolarů, v přepočtu necelých 10 000 korun, a tím aukce také skončila. Neznámý uživatel eBay využil možnosti Kup hned.

Cena je podezřele nízká, což by mohlo značit, že celá aukce mohla být podvrh nebo že místo originálu byla prodána zdařilá čínská kopie.

HTC One se začne oficiálně prodávat na počátku dubna, kdy se v Praze také uskuteční tisková konference českého zastoupení zahraničního výrobce.

One

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře