Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyPrvní epizoda Perils of Man, adventury veteránů z LucasArts, je nyní k...

První epizoda Perils of Man, adventury veteránů z LucasArts, je nyní k dispozici zdarma

Dostali jste chuť zahrát si pořádnou adventuru, která na vás vybalí perfektní příběh, ale i zajímavé logické hádanky? Pokud vlastníte iPad, váš problém je vyřešen! Na iTunes je nyní k dispozici první epizoda adventury Perils of Man. Vedle skutečnosti, že za vývojem hry stojí veteráni z LucasArts, je na Perils of Man nejlepší fakt, že tvůrci hráčům první epizodu nabídli ke stažení zdarma, aby je tak motivovali k nákupu dalších dílů.

Příběh hry Perils of Man vypráví o holčičce Anně, která přijde na to, že její rodina si z generace na generaci předává stroj, jež je schopen míchat s osudem lidí. Anna si tuto skutečnost spojí se záhadným zmizením jejího otce Maxe Eberlinga, šíleného vědce, kterého postrádala celé dětství, a za pomoci stroje se ho pokusí najít.

Je zřejmé, že Annu cestou potká spousta nebezpečných situací i překvapivých okamžiků, jakým způsobem však bude příběh plynout zatím nevíme (hra je rozpracována na epizody, přičemž nyní je k dispozici pouze první díl). Avšak vzhledem ke skutečnosti, že za hrou stojí ostřílení profesionálové, kteří navíc dali hráčům možnost stáhnout a vyzkoušet si první díl série zdarma, od Perils of Man můžeme očekávat jenom to nejlepší.

Pokud vás adventura Perils of Man zaujala, neváhejte a stáhněte si ji zdarma. Taková nabídka se nemusí opakovat!

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Perils-of-man/“/]

[appbox appstore 742987884]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře