Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyMajitelé Nvidia Shield a zařízení s čipem Tegra 4 si mohou zahrát...

Majitelé Nvidia Shield a zařízení s čipem Tegra 4 si mohou zahrát další dvě exkluzivity

Když Nvidia minulý rok představovala nové herní zařízení Shield, v oznámení samozřejmě nechyběl ani napěchovaný line-up zajímavých her. Jak taky jinak přimět hráče ke koupi? Nyní už je několik měsíců po oznámení a tak si pomalu můžeme užívat jeho prvních vlaštovek – a nebo ve skrytu duše závidět. Dvěma zmiňovanými exkluzivitami jsou totiž hry Rochard a Mount & Blade: Warband.

Jak Rochard, tak i Mount & Blade: Warband jsou klasickými porty zdařilých počítačových her. Rochard je akční plošinovka, jejíž hratelnost staví na zajímavých logických zádrhelech, které budete řešit především za pomoci své pulzní pušky. Mount & Blade: Warband je oproti tomu sandboxová hra zasazená do středověku, kde si můžete dělat prakticky cokoliv – najímáním členů družiny počínaje, drancováním vesnic, nebo lovem zvěře konče.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/rochard/“/]

Pokud jste si dobře prohlédli přiložené screenshoty, musíte nám dát za pravdu, že obě hry vypadají graficky nádherně, což je hlavně v případě otevřeného světa hry Mount & Blade: Warband skutečně obdivuhodné. Vynikající grafické zpracování však není jejich jedinou předností, oba tituly se mohou pochlubit i výbornou hratelností.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/mount-and-blade-warband/“/]

Na serveru Metacritic sklidily obě jmenované hry průměrné hodnocení okolo 8/10 jak od herních kritiků, tak i od samotných hráčů, což nejspíše mluví samo za sebe. Nakonec je třeba dodat, že vedle majitelů Nvidia Shield jsou tyto hry dostupné také pro majitele zařízení s Androidem a Tegra 4, kteří současně vlastní také schopný gamepad – jak už jsme se totiž zmínili na začátku, obě hry jsou na dotykové zařízení portované, což znamená, že bylo zachováno ovládací schéma z PC a konzolí.

[appbox googleplay com.recoilgames.rochard]

[appbox googleplay com.taleworlds.mbwarband]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře