Nejvybavenější HTC 11 již lze předobjednat! Nabízí 128 GB a 6 GB RAM


Nejvybavenější HTC 11 již lze předobjednat! Nabízí 128 GB a 6 GB RAM

Od dnešního dne je na eshopu www.htc.com dostupné špičkové HTC U11 s rozšířenou interní pamětí i RAM pro ještě lepší multitasking. Mnozí zákazníci jistě ocení i podporu DualSIM.

Cena HTC 11 v nejvyšší konfiguraci je stanovena na 21 490 Kč. První telefony budou zákazníkům odeslány v průběhu září.

Nejlepší HTC současnosti dostalo výbavu, kterou zatápí nejlepším modelům na trhu. V jeho výbavě najdeme 5,5palcový QHD displej, který je vsazen do precizně zpracovaného kovového těla – to navíc obepíná speciální rámeček, s jehož pomocí lze gesty telefon ovládat. Funguje to i v rukavicích nebo s mokrýma rukama, HTC 11 prostě rozeznává sílu stisku.

Zařízení používá procesor Snapdragon 835 společně s novou generací GPU Adreno a 6 GB RAM. Co se fotoaparátu týče, i ten má špičkové ambice. Rozlišení je dvanáct megapixelů, světelnost je f/1.7 a nechybí optická stabilizace obrazu.

Co se další výbavy týče, HTC U11 je odolné vůči vodě a prachu (IP67), jeho baterie má kapacitu 3 000 mAh a nechybí čtečka otisků prstů, která je pod displejem a vedle ní najdeme dvě senzorová tlačítka pro ovládání telefonu. Samozřejmostí je také podpora rychlého nabíjení QuickCharge 3.0.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.