Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyNejvíce inovativním výrobcem roku se stalo jihokorejské LG

Nejvíce inovativním výrobcem roku se stalo jihokorejské LG

Nejprestižnější ocenění mobilního průmyslu letos na Mobile World Congress (MWC) získala společnost LG. Cenu Výrobce roku si zástupci společnosti odnesli přímo z veletrhu v Barceloně, který je každoročním svátkem všech příznivců mobilních technologií.

„Inovace jsou cestou k úspěchu a LG se po této cestě vydalo již před několika lety. Nyní začínáme sklízet ovoce dosavadní tvrdé práce, díky které se na světových trzích objevují stále nová a lepší mobilní zařízení,“ komentovala ocenění Andrea De Sousa, marketingová manažerka české divize LG Electronics. „Jsme proto velice hrdí na to, že GSMA letos tuto cenu udělilo právě nám,“ dodala.

Cenu každoročně udílí výbor celosvětové asociace GSMA (Groupe Speciale Mobile Association), která je také pořadatelem MWC. GSMA sdružuje téměř 800 mobilních operátorů z 220 zemí napříč všemi kontinenty.

LG na letošním kongresu mobilních technologií představilo celkem osm nových modelů smartphonů včetně netrpělivě očekávaného G2 mini, G Pro 2, ergonomicky prohnutého G Flex a sérii modelů řady F a L.

LG_MWC2014_Award1

Zdroj: LG TZ 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře