Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNejúspěšnější hráči World of Tanks Blitz mohou vyhrát pozemek na Měsíci

Nejúspěšnější hráči World of Tanks Blitz mohou vyhrát pozemek na Měsíci

World of Tanks od společnosti Wargaming můžete hrát prakticky na libovolném zařízení. Do bitev se můžete pustit na počítačích,  je tu konzolová varianta Mercenaries a také mobilní WoT Blitz. A právě poslední jmenované hry se týká oznámení společnosti Wargaming, který představuje nový řežim Gravity. Ten staví hráče proti elementům kosmického prostoru i proti sobě, a nejlepší gameři mohou vyhrát skutečný pozemek na Měsíci.

V období od 10. do 16. dubna se budou v novém herním režimu Gravity replikovat prostorové podmínky s anti-gravitační fyzikou včetně rekalibrace zpětného rázu a vznášejícího se pocitu na následujících mapách: Moře klidu, Mirage, Winter Malinovka, Pouštní písky, El Alamein, Normandie a Dead Rail. Hodně zajímavé je, že nejlepší hráči se mohou probojovat až k osvědčení o vlastnictví malého pozemku na skutečném Moři klidu – zakoupeného ve spolupráci se společností Lunar Embassy, což je jediný světově uznávaný legální prodejce „Land Off Planet“ od roku 1980.

Dennis Hope, šéf lunárního velvyslanectví, ke spolupraáci s Wargamingem uvedl: „Byli jsme potěšeni, že jsme mohli s lidmi z World of Tanks Blitz bojovat na povrchu Měsíce – a budeme nadšeni, že přivítáme některé nové sousedy na našem lunárním pozemku. Je to malý krok pro člověka, ale jeden obrovský skok pro tankisty.“

Andrey Ryabovol, produktový ředitel World of Tanks Blitz, řekl: „Jsme rádi, že můžeme hráčům přinést zážitek ve vesmíru s reálnými vesmírnými cenami! Večer 8. dubna se uskuteční stream a divákům bude umožněno dozvědět se více o herním režimu a vyhrát 1 akr skutečného Moře klidu s legitimním potvrzením vlastnictví!“

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře