Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyHuawei chystá nový fotomobil. Půjde po krku superphonu P40 Pro

Huawei chystá nový fotomobil. Půjde po krku superphonu P40 Pro

Společnost Huawei nedávno představila novou řadu chytrých telefonů P40, z níž vyčnívají hlavně modely P40 Pro Plus a P40 Pro se skvělým fotoaparátem. První smartphone nabízí stonásobný digitální AI zoom, druhý se pak chlubí „jen“ padesátinásobným přiblížením. Tím však Huawei s excelentním zoomem nekončí. Na webu se totiž šušká o tom, že brzy uvede telefon až s 55násobným přiblížením.

Dosud utajovaný smartphone propálil na sociální službě Weibo známý tipster Changan Digital Jun a své tvrzení rovnou podpořil screenshotem z aplikace Fotoaparát, kde je zřetelně vidět, že telefon zvládne až 55násobné přiblížení. Uživatelské prostředí fotoaparátu odkazuje na EMUI, takže by se mělo jednat o telefon značky Huawei – Honor má prvky trochu jinak graficky upravené (např. přepínač AI, pokud je aktivní, je barevný). Více už o novém chystaném mobilu nevíme, ale od jeho fotoaparátu očekáváme velmi dobré výsledky.

V současnosti je páteří nabídky Huaweie smartphone P40 Pro, který uživatele láká na špičkový fotoaparát, který opravdu dovede zaujmout. Jeho sestava se čtyřmi různými čočkami má výtečné vlastnosti jak pro fotografování, tak natáčení videa. Huawei si dal i tentokrát záležet na kvalitě nočních snímků a přidal k tomu i skvělý zoom a také nejlepší širokáč na trhu. Naše první dojmy z fotoaparátu P40 Pro jsou opravdu skvělé. Vše si už brzy detailně rozebereme v recenzi, kterou připravujeme.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře