Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyNejstahovanějším seriálem roku je The Walking Dead

Nejstahovanějším seriálem roku je The Walking Dead

The Walking Dead, The Flash a The Big Bang Theory patří mezi nejpopulárnější seriály za letošní rok. Alespoň mezi internetovými piráty, podle statistik totiž patří k nejvíce nelegálně stahovaným sériím ze sítě BitTorrent v roce 2018.

Podle serveru TorrentFreak si první místo a trůn nejvíce stahovaného seriálu roku 2018 přes protokol BitTorrent přivlastnil seriál The Walking Dead (Živí mrtví). Na druhém místě najdeme The Flash s hlavním hrdinou, který se umí pohybovat neuvěřitelnou rychlostí a jako třetí skončila klasika The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku). Do první desítky se dostaly např. ještě seriály Vikings (Vikingové), Arrow či Westworld.

Pokud se ptáte, kam se poděl fenomén posledních několika let – The Games of Thrones, pak vězte, že tento seriál se tentokrát do žebříčku nedostal. Tvůrci letos totiž neuvedli žádnou novou epizodu a autoři žebříčku ho tak do statistik nezahrnuli. Vše se ale nejspíše změní v následujícím roce, kdy se dočkáme v pořadí již osmé série a The Games of Thrones se tak opět stane vůbec tím nejstahovanějším seriálem.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře