Nejrychlejší mobilní internet v lednu měl T-Mobile


Nejrychlejší mobilní internet v lednu měl T-Mobile

Podle nejnovějšího přehledu společnosti DSL.cz nabízel v lednu letošního roku nejrychlejší mobilní internet operátor T-Mobile. První místo si udržel i přes meziměsíční pokles o dvě procenta (46,5 Mbps). Druhý byl Vodafone (46,05 Mbps) a a třetí pozici skončila společnost O2 (34,1 Mbps).

Ve srovnání rychlosti pevných přípojek si nejlépe vedl kabelový internet s průměrem 40,3 Mbit/s, což nicméně představuje meziměsíční pokles o dvě procent. Průměrná rychlost v sítích DSL v lednu zrychlila na průměrných 19,2 Mbit/s a v optických sítích si polepšila o pět procent na 31,6 Mbit/s.

Rychlost v bezdrátových sítích WiFi se oproti prosinci zvýšila o čtyři procenta na průměrných 17,2 Mbit/s. U jednotlivých poskytovatelů byla rychlost mezi 6,29 a 7,09 Mbit/s.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.