Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S10+ porazil v testu fotoaparátů iPhone XS Max

Samsung Galaxy S10+ porazil v testu fotoaparátů iPhone XS Max

Souboj o nejlepší fotomobil nabírá grády. Testem organizace DxO Mark totiž prošel skvěle vybavený Galaxy S10+. A výsledek rozhodně není překvapením. Nový Samsung se řadí na úplnou špičku v hodnocení selfie kamerek i hlavních fotoaparátů.

Samsung Galaxy S10+ se v rámci žebříčku DxOMark Selfie jako jediný umístil na první pozici. Jeho přední fotoaparát získal 96 bodů, k čemuž přispěl snímač s duálními pixely a druhý RGB Depth snímač.

Skvěle si nový jihokorejský superphone vedl i při focení zadními fotoaparáty. S celkovým skóre 109 bodů (114 bodů za kvalitu fotografie a 97 bodů za kvalitu videozáznamu) se dotáhl na konkurenční Huaweie P20 Pro a Mate 20 Pro. Na prvním místě v žebříčku DxOMark tak nyní najdeme hned tři telefony.

Pro úplnost dodejme, že Galaxy S10+ má trojitý zadní fotoaparát. Konkrétně se jedná o kombinaci základního (12 Mpx) a širokoúhlého (16 Mpx) snímače a teleobjektivu (12 Mpx). Do prodeje se telefon oficiálně dostane 8. března.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře