Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyNejnovější verze Skype pro Windows Phone umožňuje sdílení fotografií

Nejnovější verze Skype pro Windows Phone umožňuje sdílení fotografií

Nová verze aplikace Skype umožňuje uživatelům snadnější sdílení fotografií, a to dokonce i v momentě, kdy jsou příjemci offline. Novinkou je také možnost úpravy formátu odesílaného textu.

Uživatelé Skype 2.21 odteď mohou sdílet své fotografie s jedním nebo více přáteli. Těm, kteří používají Windows Phone nebo iPhone (verze 5.0 a vyšší), mohou posílat přímo obrázky, všem ostatním pak mohou fotky zasílat pomocí URL linku, po jehož nakliknutí dojde k otevření obrázku. V blízké době plánuje Skype zefektivnit posílání fotografií také pro ostatní mobilní platformy.

S novou verzí se majitelé mobilů se systémem od Microsoftu dočkali také obsáhlejší historie konverzací, k níž se dostanou jednoduše z dialogového okna. Další novinkou je také možnost snadné úpravy textu – pokud ho uvedete hvězdičkami, napíšete ho *tučně*, pokud použijete podtržítka, váš text bude v _kurzívě_.

[appbox windowsphone c3f8e570-68b3-4d6a-bdbb-c0a3f4360a51]

1 2 3

Zdroj: Skype TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře