Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyBývalý zaměstnanec Applu, Sam Sung, draží své tričko a vizitku. Máte zájem?...

Bývalý zaměstnanec Applu, Sam Sung, draží své tričko a vizitku. Máte zájem?

Příležitost koupit si vizitku, tričko a visačku bývalého zaměstnance firmy Apple s poněkud ironickým jménem Sam Sung se nenaskytne každý den. Na aukčním portálu eBay je možné tyto tři věci zakoupit za šílených 5 350 dolarů, v přepočtu 111 400 Kč. Cena není nastavená takto vysoko od počátku, ale vystoupala díky příhozům zájemců.

Aukce přitom skončí až 15. srpna, takže je pravděpodobné, že cena ještě o hodně vzroste. Ostatně výše příhozů odpovídá jedinečnosti dražených věcí. Žádný jiný Sam Sung v Applu nepracuje a asi ani nikdy pracovat nebude. Sam navíc před nedávnem změnil zaměstnaní.

Sympatické je, že mladíka k prodeji svých osobních věcí vedou džentlemanské úmysly a nikoli touha po vlastním obohacení. Celý výtěžek hodlá věnovat vážně nemocným dětem z nadace Children’s Wish. Potenciální kupce o svém záměru informoval s předstihem na videu.

Aktualizace:

Cena za pár hodin od uveřejnění našeho článku narostla už na 80 200 dolarů, což je zhruba 1 670 550 Kč.

80

 

4 1 2

985

Zdroj: CNBC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře