Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyDlouho očekávaná hra Godus se vší slávou sestupuje do App Store!

Dlouho očekávaná hra Godus se vší slávou sestupuje do App Store!

Po odložení úspěšného kickstarterovského projektu Godus na jaře tohoto roku, se přispěvatelé nedočkali žádného konkrétního data vydání. Nyní to přišlo jako blesk z čistého nebe.Strategická hra Godus, předem neohlášena, sestoupila z nebes, aby nám přinesla kopec zábavy.

Podle slov samotného Petera Molyneuxe, slavného otce projektu, je Godus inovativní přerod strategie Populous, která v době svého vydání definovala zcela nový sub-žánr tzv. božských strategií. Ve hře si tedy zahrajete na všemocného vládce, který své poddané může ovládat jen nepřímo – například úpravou terénu, jež vašim svěřencům umožní dostat se na vysokou horu, nebo postavit domy na rovinatém plácku.

Po prvních několika minutách hraní můžeme říct, že hra vypadá poměrně slibně, i když se trošku obáváme free-to-play prodejního modelu. V hraní nicméně pokračujeme a co nevidět vám přineseme podrobnou recenzi. Vy si Godus mezi tím můžete stáhnout a odzkoušet sami. Ostatně hry od Petera Molyneuxe se nedočkáme každý den. Hra je k dispozici pro platformu iOS.

[appbox appstore 815181808]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře