Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyNávrat legendy! Začátkem prosince vychází MechWarrior 5: Mercenaries

Návrat legendy! Začátkem prosince vychází MechWarrior 5: Mercenaries

Na MechWarriora si jistě vzpomene každý herní matador. Značka se ale chce dostat zpátky pod kůži i novým hráčům a tak se už v prosinci dočkáme titulu MechWarrior 5: Mercenaries, který slibuje kampaň pro jednoho hráče a kooperaci pro čtyři hráče.

Hra vyjde exkluzivně na Epic Games Store, ale časem se dostane i na platformu Steam, přesněji se tam objeví až za dvanáct měsíců. Vydavatelství Epic totiž tvůrcům z Piranha Games poskytlo peníze na vývoj, což jim pomohlo vytvořit lepší hru.

MechWarrior 5: Mercenaries byl oznámeno v roce 2016 a pochlubí se plnohodnotnou singleplayerovou kampaní a kooperací pro čtyři hráče. Dobrou zprávou je také podpora modifikací přes Steam Workshop, komunita tak bude moci hru neustále vylepšovat a obohacovat o obsah.

Nový MechWarrior vychází 10. prosince a vypadá docela k světu, ostatně podívejte se na nové video a přesvědčte se na vlastní oči.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře