Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyNavigace Sygic GPS Navigation už je dostupná pro Apple Watch

Navigace Sygic GPS Navigation už je dostupná pro Apple Watch

Současným uživatelům aplikace Sygic GPS Navigation stačí provést aktualizaci a budou moci využívat navigaci na svých chytrých hodinkách Apple Watch, aniž by museli cokoli dokupovat.

Nová verze populární aplikace přináší okamžitou synchronizaci mezi zařízeními (smartphony, infotainment systémy ve vozidlech a Apple Watch…), což uživatelé ocení zejména ve chvíli, kdy opustí automobil– v tu chvíli je totiž na cestě do cíle budou navigovat chytré hodinky, které nosí na zápěstí. Další novinkou v aktualizaci je přívětivé uživatelské prostředí uzpůsobené nevelkému dotykovému displeji Apple Watch.

Sygic GPS Navigation je v současnosti nejčastěji stahovanou navigační aplikací pro chytrá zařízení a automobily na světě. Výrobce uvádí, že ji využívá 95 milionů zákazníků a toto číslo stále stoupá.

Mezi uživateli je populární hlavně proto, že uchovává mapová data v zařízení a funguje bezchybně i bez připojení k internetu. Díky tomu šetří datové přenosy a náklady na roaming. Další velkou výhodou je aktualizace map zdarma, která probíhá několikrát ročně.

[appbox appstore id585193266]

ridble-sygic-apple-watch-app

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře