Středa, 24 dubna, 2024
DomůNovinkyNatáčejte profesionální časosběrná videa s aplikací Hyperlapse

Natáčejte profesionální časosběrná videa s aplikací Hyperlapse

Aplikace Hyperlapse pro Android opouští status beta verze a zbavuje se exkluzivity pro desítku podporovaných smartphonů, nyní je omezením pouze verze Androidu, která musí být 4.4 KitKat a novější.

Za vývojem Hyperlapse stojí Microsoft, který stejnojmennou stabilizační technologii představil už loni v létě. Nedlouho poté vznikla aplikace pro iOS a v květnu letošního roku se dočkali i majitelé zařízení s Windows Phone a Androidem.

V případě systému od Google však bylo podporováno pouhých deset smartphonů. Naštěstí už se to nyní změnilo. Aplikace právě opustila status beta a dostupná je pro všechny telefony s Androidem minimálně ve verzi 4.4. KitKat.

Hyperlapse pro Android vám pomůže nahrávat zrychlená videa, případně ta stávající zrychlit až 32×. Stačí naimportovat vstupní video, nebo jej natočit. Ještě před samotným záznamem můžete zvolit, zda chcete natáčet čelní nebo zadní kamerou. Aby byla kvalita záznamu co nejlepší i za zhoršených světelných podmínek, je tu také možnost zapnout svítilnu.

Pak už jen musíte zmáčknout červené tlačítko pro nahrávání a po ukončení záznamu vybrat míru zrychlení v rozmezí 2 až 32×. A to je vše – právě jste vytvořili zrychlené a skvěle stabilizované video. Délka záznamu je omezena pouze úložným prostorem v zařízení.

Aplikace Hyperlapse je dostupná v obchodě Google Play, a to zcela zdarma.

[appbox googleplay com.microsoft.hyperlapsemobile]

unnamedQQHLP2YN

unnamed55LUU283 unnamedV62X05RR unnamedRKP4NFCK

Video:

Zdroj: AA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře