Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNáramek Xiaomi Mi Band 1S a 20 000mAh powerbanka míří do ČR....

Náramek Xiaomi Mi Band 1S a 20 000mAh powerbanka míří do ČR. Známe cenu a dostupnost

Na konci listopadu začne e-shop xiaomimobile.cz prodávat dvě aktuální novinky čínského výrobce. Konkrétně se jedná o externí baterii s kapacitou 20 000 mAh a fitness náramek Mi Band 1s. Powerbanka bude od 20. listopadu k dostání za 899 korun, náramek pak přesně o týden později za 799 korun.

V posledních dnech listopadu se v e-shopu xaomimobile.cz objeví další generace velmi úspěšného příslušenství, které v minulosti zaznamenalo rekordní prodeje. Jedná se o novou powerbanku s kapacitou 20 000 mAh a druhou generaci fitness náramku Xiaomi Mi Band, tentokrát s doplňujícím označením 1s.

Xiaomi Mi Band 1s je na první pohled téměř shodný se svým předchůdcem. Kromě krokoměru, vibračních notifikací, nebo sledování kvality spánku však nově nabízí také měření srdečního tepu a to senzorem zabudovaným na spodní straně jednotky. Z čistě sportovního příslušenství se tak stává pomůcka například i pro zdravotní účely.

Kompletní ovládání náramku a sledování naměřených statistik je možné přes oficiální aplikaci Mi Fit, která je zdarma dostupná na Google Play. Výdrž náramku se ani přes rozšíření funkcí nesnížila. Xiaomi Mi Band 1s vydrží na jedno nabití až 30 dní. V obchodě xiaomimobile.cz bude k dostání za 799 korun, a to od 27. listopadu.

36-620x263

Xiaomi 20 000 mAh Powerbank je záložní baterie s dosud nevětší kapacitou od Xiaomi. Šestičlánková lithium-ionová baterie v designově čistě provedeném těle je nově vybavena technologií Qick Charge 2.0, která umožňuje plné nabití samotné banky za necelých 5 hodin. Tělo powerbanky má opět dva USB výstupy pro paralelní nabíjení dvou zařízení. V e-shopu Xiaomimobile.cz se bude prodávat za 899 korun a první kusy budou naskladněny už 20. listopadu.

59s-500x304

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře