Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyMrazivou válečnou survival hru This War Of Mine si nyní můžete zahrát...

Mrazivou válečnou survival hru This War Of Mine si nyní můžete zahrát i na mobilech

Vývojářská společnost 11-bit Studios na svém YouTubeovém kanálu oznámila, že svůj poslední válečný hit This War of Mine přepracovala i pro mobily s Androidem a iOS. Pokud jste si tedy tuhle pošmournou survival strategii chtěli zahrát taky a chyběly vám k tomu tablety, nyní to můžete napravit.

This War of Mine je survival hra viděná pohledem z boku, která je jiná jak v porovnání s ostatními hrami od 11-bit Studios, tak i s ostatní herní produkcí. Přijít se na to dá docela rychle, už jen pohledem na herní prostředí – hra je ponořená do temných barev a jakoby šrafovaná. To ji propůjčuje naprosto jedinečný styl, který se pak přelévá i do hratelnosti.

Cílem hráče je starat se o skupinku lidí, kteří uvízli ve válečné zóně a to bez pití, bez jídla, bez léků a jakékoliv pomoci. Vedle podvýživy, nebo například zimy (smrt je permanentní), jsou největšími nepřáteli vaší skupinky samotní lidé. Ne že by vás ohrožovali schválně, jak to u lidí v některých hrách bývá zvykem, i na druhé straně barikády se však ukazuje nezměrná touha po přežití.

Cena This War of Mine je 13,99 dolaru, při příležitosti jejího vydání pro mobily však byla dočasně snížená na 6,99 dolaru (asi 160 korun). Hra je k dispozici pro Android a iOS a to včetně již zmiňovaných mobilů.

[appbox googleplay com.elevenbitstudios.twommobile]

[appbox appstore 982175678]

18903_this-war-of-mine

414602-this-war-of-mine-1920x1080

https://www.youtube.com/watch?v=YsggVlCgPdw

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře