Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNandejte to všem boxerům v netradiční strategii Punch Club pro Android a...

Nandejte to všem boxerům v netradiční strategii Punch Club pro Android a iOS

Do obchodů Google Play Store a Apple App Store se dostala netradiční strategická hra. Jmenuje se Punch Club a dá vám do ruky osud jednoho nadějného mladého boxera.

Zapomeňte nyní na všechno, co jste v souvislosti s boxováním na mobilech kdy viděli. Punch Club neprověří vaše postřehy, nejedná se totiž o sportovní hru v pravém slova smyslu. Prvořadým úkolem hráče totiž je, svěřeného boxera trénovat a během zápasů plánovat správnou plejádu úderů.

Vedle toho pak budete řešit i čistě praktické záležitosti jako je práce na stavbě, rozvoz pizzy, nebo nákupy jídla a sportovního vybavení. To vám bude sloužit jako prostředek k vylepšování atributů vaší postavy, díky čemuž pak v ringu budete mnohem konkurenceschopnější.

Punch Club je samozřejmě mnohem komplexnější, než abychom jeho principy dokázali vměstnat do jedné novinky. Ale jelikož jsme se u něj naprosto skvěle bavili, doporučujeme vám, abyste ho vyzkoušeli na vlastní kůži.

Jak už bylo řečeno, Punch Club je k dispozici pro Android a iOS a to za cenu cca 100 korun.

[appbox googleplay com.tinybuildgames.punchclub]

[appbox appstore 1024951378]

punch-club

punch-club2

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře