Nandejte to všem boxerům v netradiční strategii Punch Club pro Android a iOS


Nandejte to všem boxerům v netradiční strategii Punch Club pro Android a iOS

Do obchodů Google Play Store a Apple App Store se dostala netradiční strategická hra. Jmenuje se Punch Club a dá vám do ruky osud jednoho nadějného mladého boxera.

Zapomeňte nyní na všechno, co jste v souvislosti s boxováním na mobilech kdy viděli. Punch Club neprověří vaše postřehy, nejedná se totiž o sportovní hru v pravém slova smyslu. Prvořadým úkolem hráče totiž je, svěřeného boxera trénovat a během zápasů plánovat správnou plejádu úderů.

Vedle toho pak budete řešit i čistě praktické záležitosti jako je práce na stavbě, rozvoz pizzy, nebo nákupy jídla a sportovního vybavení. To vám bude sloužit jako prostředek k vylepšování atributů vaší postavy, díky čemuž pak v ringu budete mnohem konkurenceschopnější.

Punch Club je samozřejmě mnohem komplexnější, než abychom jeho principy dokázali vměstnat do jedné novinky. Ale jelikož jsme se u něj naprosto skvěle bavili, doporučujeme vám, abyste ho vyzkoušeli na vlastní kůži.

Jak už bylo řečeno, Punch Club je k dispozici pro Android a iOS a to za cenu cca 100 korun.

Punch Club - Fighting Tycoon
Punch Club - Fighting Tycoon
Vývojář: tinyBuild
Cena: 139,99 Kč
‎Punch Club
‎Punch Club
Vývojář: tinyBuild LLC
Cena: 129,00 Kč

punch-club

punch-club2

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.