Středa, 24 dubna, 2024
DomůNovinkyEnergy Sistem uvádí na trh nové powerbanky. Mají příznivou cenu a tříletou...

Energy Sistem uvádí na trh nové powerbanky. Mají příznivou cenu a tříletou záruku

Španělský výrobce spotřební elektroniky Energy Sistem uvádí na český a slovenský trh nové powerbanky Energy Extra Battery v kapacitách 2 500 mAh, 5 000 mAh a 10 000 mAh.

Nové externí zdroje mají dva USB výstupy, umístěné na bočních hranách, díky čemuž umožňují dobíjet až dvě zařízení současně. Jeden z USB výstupů obsahuje odnímatelný a výklopný plochý kabel s microUSB konektorem, který lze ukrýt do těla baterie tak, aby uživateli v případě jeho nevyužívání nepřekážel.

V případě Energy Extra Battery 2500 je tento kabel k baterii přidělán napevno. Zařízení je navíc vybaveno vícebarevným LED indikátorem, umístěným ve spodní části, který uživatele informuje o aktuální energetické kapacitě.

Všechny tři powerbanky  jsou vybaveny technologií Intelligent Protection System, která zajišťuje ochranu nabíjených zařízení před případným zkratem či přetížením. V případě jejich nabití či odpojení zařízení se tak baterie automaticky vypne. Inteligentní obvod Energy Extra Battery 10000 a 5000 navíc umožňuje nabíjet jednotlivá zařízení ve stejný okamžik, jako samotnou baterii.

1

Energy Extra Battery 10000 nabízí uživatelům rychlé a mnohonásobné dobíjení elektronických zařízení díky celkové kapacitě 10 000 mAh a 2,1A konektorům. Ocení ji tak nejen cestovatelé, ale také majitelé většího počtu zařízení. Energy Extra Battery 5000 disponuje poloviční kapacitou a výstupním proudem o síle až 2 A. Pro nouzové nabíjení energeticky méně náročných zařízení, jako jsou smartphony či multimediální přehrávače, pak postačí Energy Extra Battery 2500 s kapacitou 2 500 mAh a nabíjecím proudem až 1 A.

Powerbanky si zákazníci mohou koupit za doporučenou koncovou cenu 899 Kč s DPH (10 000 mAh), 629 Kč s DPH (5 000 mAh) a 349 Kč s DPH (2 500 mAh).

3 2

Zdroj: Energy Sistem

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře