Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyNa Valentýna můžete s LAMA mobile volat zcela zdarma

Na Valentýna můžete s LAMA mobile volat zcela zdarma

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile přináší svým zákazníkům volání zdarma po celý den. Svátek zamilovaných tak mohou strávit v neomezeném kontaktu se svými blízkými. 

„Valentýn se pomalu stává tradicí i v Evropě. Proč jej tedy nezpříjemnit drobnou pozorností našim klientům,“ říká tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP Andrej Čírtek.

Zákazníci LAMA mobile mohou volat během neděle 14. února zcela zdarma do všech mobilních sítí i pevných linek v České republice. Tato akce je určena zákazníkům, kteří využívají tarify SPOŘIVÁ LAMA a CHYTRÁ LAMA se závazkem i bez. Akce se nevztahuje pouze na placené barevné linky a zahraniční hovory.

LAMA mobile je virtuální mobilní operátor, který svým zákazníkům nabízí tarify s vteřinovou tarifikací již od začátku hovoru. Je součástí české investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP.

lamama

Zdroj: Lama TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře