Na iPhonech si už brzy zahrajeme novinku Sonic Jump


Na iPhonech si už brzy zahrajeme novinku Sonic Jump

Japonská společnost Sega Corporation, bývalý gigant v oblasti domácích počítačů a videoherních konzolí, oznámila, že na mobilní platformu Apple iOS vyvíjí nový titul Sonic Jump. O tom, jak hra bude vypadat, ale žádné informace nemáme. Mimo loga zveřejněno nic dalšího nebylo.

Pokud je vám název povědomý, tak je to proto, že SEGA vydala již v minulosti hru pod stejným názvem. V ní jste s ježkem Sonicem skákali po světě a sbírali různé předměty, které jste na cestě našli. Nakonec na vás čekal závěrečný souboj s šíleným vědcem Dr. Julianem Ivo Robotnikem. Po grafické stránce hra nevypadala špatně; v ničem si nezadala s tituly pro kapesní konzoli Game Boy Advance.

Nyní abychom tedy jen doufali, že nepůjde o pouhý port a vývojáři hráčům naservírují snad nová dobrodružství. Sonic Jump vyjde na zařízení s iOS, tedy iPhony, iPody touch a iPady. Ve vývoji je pravděpodobně i verze pro Android.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.