Multiplayerová řežba Shadowgun: Deadzone vstoupila do fáze betatestování


Multiplayerová řežba Shadowgun: Deadzone vstoupila do fáze betatestování

Jakkoli by se mohlo zdát, že studio Madfinger Games na svůj titul DeadZone tak trochu pozapomnělo, je tomu přesně naopak. Na konci týdne konečně odstartovala první fáze uzavřeného betatestování. Po arénách se nyní prohání uživatelé, kteří o to projevili zájem na oficiálním profilu vývojářů na Facebooku. Veřejné testování začne za několik týdnů.

Deadzone je multiplayerová verze populární FPS střílečky Shadowgun, kterou si dnes můžete zahrát na Androidu a iOS. K vidění byla poprvé na veletrhu CES 2012. Nabídnout by měla klasické módy režimy jako Deadmatch nebo Capture The Flag a také podporovat ovládání přes gamepad.

Hra bude distribuována pomocí modelu free-to-play, to jest zdarma. V implementovaném obchodu si pak za skutečné peníze budete moci zakoupit různá vylepšení, jako například účinnější zbraně, brnění atp.

Shadowgun: Deadzone

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.