Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyNa Humble Bundle teď koupíte všechny Warhammer hry za pár korunek

Na Humble Bundle teď koupíte všechny Warhammer hry za pár korunek

Na Humble Bundle odstartovala nová slevová akce na hry pro mobily. Ta nám tentokrát přináší kompletní nabídku Warhammer her od společnosti Games Workshop. 

V aktuální nabídce Humble Bundle najdete Warhammer Quest, Warhammer 40,000: Carnage, WH40k: Storm of Vengeance, Warhammer 40,000, Warhammer: The App, Warhammer: Snotling Fling a dále Talisman Prologue, Chainsaw Warrior: LotN a The Horus Heresy: Drop Assault (Warmaster’s Edition).

Warhammer Quest, Warhammer 40,000: Carnage, WH40k: Storm of Vengeance, Warhammer 40,000, Warhammer: The App a The Horus Heresy: Drop Assault (Warmaster’s Edition) jsou přitom k dispozici za dolar a více. Pokud zaplatíte více než je aktuální průměrně zaplacená částka na jednoho kupujícího (nyní 3,63 dolaru), potom si  k tomu navíc odemknete Warhammer: Snotling Fling, Talisman Prologue, Chainsaw Warrior: LotN a několik dalších her, které se v balíčku objeví později.

Humble Mobile Bundle s podtitulem Games Workshop je charitativní akce, v jejímž rámci si lidé mohou nakupovat skvělé hry a k tomu penězi přispívat na charitativní účely. Více informací o aktuálním slevovém balíčku i o celém fungování organizace najdete na stránkách Humble Bundle.

humble-bundle-games-workshop

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře