Neděle, 30 června, 2024
DomůNovinkyČínská štika OnePlus do konce roku představí ještě jeden smartphone

Čínská štika OnePlus do konce roku představí ještě jeden smartphone

Mladá čínská společnost OnePlus uvede letos do prodeje ještě jeden chytrý telefon s Androidem. V rozhovoru pro noviny USA Today to prozradil Carl Pei. Parametry a cenu chystané novinky ale bohužel zatím neznáme.

Podle Peie, spoluzakladatele OnePlus, byl už vyrobený předsériový vzorek (prototyp) nového smartphonu a pilně se testuje. V tuto chvíli ovšem nevíme, zda se jedná o model střední třídy nebo naopak kousek s těmi nejlepšími specifikacemi.

Zatím převládá názor, že pravděpodobnější je přeci jenom druhá možnost a tak bychom se zhruba v prosinci mohli dočkat premiéry mobilu s ultrajemným QHD displejem a novým procesorem Snapdragon 820.

Krom toho se rovněž spekuluje o tom, že novinka bude mít menší displej než nedávno představený top model OnePlus Two (5,5 palce). Ten výrobce nabízí prostřednictvím systému pozvánek a počet rezervací aktuálně překročil hranici dvou milionů. To představuje obrovský úspěch mladého čínského výrobce.

2315140_oneplusZdroj: AC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře