Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinky Acer Liquid Jade 2 nabídne 1 TB "hybridní" ukládací prostor

[MWC 2016] Acer Liquid Jade 2 nabídne 1 TB „hybridní“ ukládací prostor

Na výstavě MWC 2016 v Barceloně se už představila pořádná řádka zajímavých mobilních zařízení. Jedním z nich je i Acer Liquid Jade 2, který uživatelům nabídne extrémně velký úložný prostor.

Interní paměť Acer Liquid Jade 2 má 32 GB, půjde ji však rozšířit skrze microSD karty o dalších 200 GB. A to stále není všechno, k této paměti náleží ještě externí cloudový úložný prostor s velikostí až 1 TB. Společnost přitom uvádí, že propojení vnitřní paměti  s cloudovým uložištěm je natolik kvalitní, že rozdíl mezi nimi vůbec nepoznáte.

Zbytek hardwarových specifikací však také není k zahození. Acer Liquid Jade 2 je 5,5palcový smartphone s AMOLED displejem a rozlišením Full HD. Zařízení pohání procesor Snapdragon 808, kterému sekundují 3 GB paměti RAM.

O fotografování a pořizování 4K videí se postará 21Mpx zadní fotoaparát s automatickým zaměřováním a dual LED flash a přenášení videohovorů a snímání selfie bude mít na starosti 8Mpx přední snímač. Dále je přislíbená podpora LTE a technologie DTS Headphone:X, která by se měla postarat o slušnou kvalitu zvuku při přehrávání ze sluchátek.

Dostupnost a ani cenu zařízení výrobce zatím neuvedl, jakmile se něco změní, budeme vás informovat.

Acer-Liquid-Jade-2

Acer-Liquid-Jade-2-1

Zdroj: GSM Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře