LG G5 dokáže fotit v širokoúhlém režimu, takto vypadají výsledné snímky


LG G5 dokáže fotit v širokoúhlém režimu, takto vypadají výsledné snímky

Ačkoliv LG G4 fotilo naprosto skvěle, výrobce v novém modelu připravil kdejaké inovace fotoaparátu – jednou z nich je například i širokoúhlé focení, které se nám představilo na prvních snímcích.

LG G5 má na zadní straně duální fotoaparát – první z nich (2,6“ Sony IMX234 s f/1.8) má 16Mpx a úhel záběru na úrovni 78 stupňů, pokud ovšem do focení zapojíte i druhý 8Mpx fotoaparát, získáte úhel záběru rovných 135 stupňů. To je ještě o něco více, než dokáže zabrat lidské oko. Výsledek je tedy naprosto fantastický.

Širokoúhlé fotografie sice nejsou tolik detailní, jako fotografie zhotovené „klasickým“ focením, na snímek se vám ovšem vejde mnohem více věcí, čehož můžete využít třeba v případě zachycování skupin lidí nebo různých scenérií.

Pokud vás zajímá, jak takové „širokoúhlé“ fotografie vypadají, prohlédněte si obrázky níže. Jedná se o vůbec první snímky z LG G5, které se dostaly mezi lidi.

16MP-78-degree-camera

16MP-78-degree-camera-1

16MP-78-degree-camera-2

16MP-78-degree-camera-3

16MP-78-degree-camera-4

16MP-78-degree-camera-5

Zdroj: Phone Arena

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: LG G5 dokáže fotit v širokoúhlém režimu, takto vypadají výsledné snímky
Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.