Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMotorola Moto G (2015): Nástupce bestselleru na uniklých snímcích pro tisk

Motorola Moto G (2015): Nástupce bestselleru na uniklých snímcích pro tisk

O tom, že Motorola připravuje nástupce svého úspěšného modelu Moto G, se ví již nějakou dobu. Nyní unikly na internet oficiální snímky připravovaného smartphonu v tiskové kvalitě.

Fotografie třetí generace mobilního telefonu Moto G pochází ze serveru technobuffalo.com, který v minulosti přišel už s několika odhaleními připravovaných smartphonů. Snímku se tedy dá důvěřovat.

Podle dřívějších zpráv se o provoz chystaného telefonu amerického výrobce postará čtyřjádrový procesor Snapdragon 410 a vybaven bude i 1 GB RAM a hlavním fotoaparátem s rozlišením třináct megapixelů. Displej by měl mít úhlopříčku pět palců a HD rozlišení, tedy 1 280 × 720 pixelů. Stejně jako loňský model, tak i nové Moto G nabídne dva reproduktory. Jeden bude umístěn na vrchu čela telefonu, druhý potom najdeme ve spodní části.

Motorola mimo modelu Moto G (2015) připravuje ještě další smartphone s Androidem.  Pod označením XT1585 (Kinzie) se ukrývá zřejmě nástupce vlajkové lodi Moto X. Tento telefon by měl nabídnout špičkové specifikace (QHD displej, osmijádrový procesor Snapdragon 810, 3 GB RAM a 32 GB paměti pro uživatelská data).

Moto-G-2015-Leak-TechnoBuffalo-1

Moto-G-2015-Leak-TechnoBuffalo-2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře