Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyNáramek Reserve Strap prodlouží výdrž chytrých hodinek Apple Watch až o 30...

Náramek Reserve Strap prodlouží výdrž chytrých hodinek Apple Watch až o 30 hodin

Apple se svými chytrými hodinkami zaznamenal značný úspěch, rekordy hodinek Pebble Time však ani náhodou nepokořil. Snad za to může také fakt, že Pebble Time vydrží na jedno nabití až 7 dní, zatímco Apple Watch mají výdrž cca 1 den. A právě s tím by měl zatočit nový náramek.

Stylový náramek Reserve Strap je vyráběn ve stejném materiálu jako náramek k Apple Watch Sport. Tento náramek je tedy velmi příjemný na ruce, takže za chvíli ani nevíte, že nějaké hodinky máte.

Reserve Strap je vyráběn ve dvou velikostech –  38 a 42 milimetrů a třech barvách – bílá, světle šedivá a tmavě šedivá. Nabíjí se skrze microUSB a výdrž hodinek prodlouží až o 30 hodin. O hrozícím vybití náramku uživatele informuje krásný LED indikátor.

Bohužel cena náramku je docela vysoká. Zastavila se na 249 dolarech, což je téměř tolik, kolik dáte za samotné hodinky. Na druhou stranu, pokud máte peníze a Apple Watch také, tahle hračička by vám neměla chybět. Více informací se dozvíte na stránkách Reserve Strap.

side-band-white strap_hero_white_closed top-view-white

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Nič v zlom, z technického pohľadu je to pekná vec, ale nie je náhodou trochu drzé od výrobcu najdrahších smart hodiniek a celkovo zariadení, že ich vyrobí tak, že mi vydržia necelý deň a nepriamo ma núti kúpiť ešte aj pre Apple adekvátne predražený náramok, aby som si zabezpečil základnú funkčnosť? Za toto by im mali dať zákazníci ban. Možno by mohol vyrobiť hodinky aj so sklíčkom, na ktorom by nebolo nič vidieť a záujemcovia by si mohli dokúpiť vynikajúce doplnkové sklíčko za 300,- EUR 🙂 Toto je naozaj zvrátená doba.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře