Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyFlir One je maličká termokamera k vašemu smartphonu s Androidem a iOS

Flir One je maličká termokamera k vašemu smartphonu s Androidem a iOS

Společnost Manything představila druhou generaci své termokamery Flir One. Zatímco první kamerka byla k dispozici pouze majitelům iOS, tentokrát se z ní mohou těšit i majitelé Androidů. 

Flir One je maličké přídavné zařízení, které je vybavené dvěma kamerkami – jednou infračervenou a jednou s klasickým 640×480 senzorem. Zařízení snímá oběma senzory zároveň, přičemž obrazy slučuje. Díky tomu vidíte barevné tepelné skvrny zasazené do svého prostředí.

Flir One disponuje i svou vlastní baterií. Společně s vlastní Flir One aplikací se dostanete k mnoha dalším zajímavým funkcím. Za pomoci „hledáčku“, tedy jakéhosi kříže na obrazovce například můžete přejíždět z jednoho objektu na druhý a zjišťovat tak zvlášť teplotu každého z nich.

Zařízení Flir One se prodává za 249 dolarů (cca 6000 korun). Verze pro Android bude k dispozici se speciálním USB portem a to během příštího měsíce.

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře