Mobilní hra Harry Potter: Hogwarts Mystery v teaseru!


Mobilní hra Harry Potter: Hogwarts Mystery v teaseru!

Studio Jam City již nějakou dobu pracuje na hře Harry Potter: Hogwarts Mystery. Očekávaný mobilní titul vyjde během jara, bližší podrobnosti ale vývojáři zatím nesdělili. Jak bude novinka vypadat a co nabídne, ukazuje právě zveřejněné video.

Hra umožní fanouškům Harryho Pottera žít sen o tom, že se stanou studenty školy čar a kouzel tím, že vytvoří svou vlastní postavu a budou procházet svými roky v Bradavicích. Po cestě se budou hráči účastnit všech kouzelných tříd a aktivit, které si oblíbili – jako například Obrana proti temným uměním, Lektvary, Duelový klub a další. Ve hře nebude chybět ani většina ikonických profesorů z příběhů Harry Pottera.

Harry Potter: Hogwarts Mystery už si nyní můžete předběžně zaregistrovat na Google Play. Pokud této možnosti využijete, budete upozorněni na vydání hry, nehledě na to, že budete mít nárok na přednostní instalaci.

Harry Potter: Hogwarts Mystery
Harry Potter: Hogwarts Mystery

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.