Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyMobilní hra Harry Potter: Hogwarts Mystery v teaseru!

Mobilní hra Harry Potter: Hogwarts Mystery v teaseru!

Studio Jam City již nějakou dobu pracuje na hře Harry Potter: Hogwarts Mystery. Očekávaný mobilní titul vyjde během jara, bližší podrobnosti ale vývojáři zatím nesdělili. Jak bude novinka vypadat a co nabídne, ukazuje právě zveřejněné video.

Hra umožní fanouškům Harryho Pottera žít sen o tom, že se stanou studenty školy čar a kouzel tím, že vytvoří svou vlastní postavu a budou procházet svými roky v Bradavicích. Po cestě se budou hráči účastnit všech kouzelných tříd a aktivit, které si oblíbili – jako například Obrana proti temným uměním, Lektvary, Duelový klub a další. Ve hře nebude chybět ani většina ikonických profesorů z příběhů Harry Pottera.

Harry Potter: Hogwarts Mystery už si nyní můžete předběžně zaregistrovat na Google Play. Pokud této možnosti využijete, budete upozorněni na vydání hry, nehledě na to, že budete mít nárok na přednostní instalaci.

[appbox googleplay com.tinyco.potter]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře