Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyMobilní banka Business od KB: Nová generace mobilního bankovnictví pro podnikatele a...

Mobilní banka Business od KB: Nová generace mobilního bankovnictví pro podnikatele a firmy

Komerční banka připravila pro firemní klienty aplikaci mobilního bankovnictví nové generace – Mobilní banka Business, která obsahuje bohatou funkcionalitu. Asi vůbec tím největším tahákem je možnost víceúrovňového schvalování plateb.

Jako první mohou Mobilní banku Business vyzkoušet uživatelé telefonů a tabletů s operačním systémem iOS, a to včetně přihlášení pomocí otisku prstu. Verze pro Android bude následovat v průběhu ledna 2016.

Kromě standardních funkcí – okamžitého přehledu o zůstatcích, zadávání a odesílání plateb v Kč včetně možnosti načtení platby přes QR kód, náhledů na všechny typy účtů (běžné, spořicí, termínované, úvěrové), historie všech účtů a v neposlední řadě kompletní správy šablon platebních příkazů – přináší tato novinka další praktické možnosti využití.

Příkladem může být uvedená víceúrovňová autorizace všech plateb předpřipravených z internetového bankovnictví MojeBanka, MojeBanka Business, Profibanka a Přímý kanál (platby, dávky, platby s individuálním FX kurzem), kompletní přehled účtů více subjektů (společností), automatické zobrazování notifikací přímo v mobilním telefonu nebo tabletu o připravených platbách k autorizaci a mnohé další.

Samozřejmostí je sdílení informací s internetovým bankovnictvím a velmi jednoduché, srozumitelné a intuitivní ovládání. Novou aplikaci Komerční banky – Mobilní banka Business lze snadno stáhnout v české i anglické verzi přes App Store a následně, během ledna 2016, také na Google Play. V průběhu roku 2016 se dočkají i uživatelé přístrojů s operačním systémem Windows Mobile 10 a Windows 10.

Aplikace Mobilní banka Business od KB umožňuje:

o autorizovat připravené platby od účetních
o zadávat platební příkazy včetně načtení QR platby
o spravovat šablony platebních příkazů
o kontrolovat zůstatek na účtu/účtech firmy
o zobrazit upozornění na platby čekající na vaše schválení
o sdílet informace s internetovým bankovnictvím
o získat kontaktní informace KB, např. o bankovním poradci
o Zobrazit informace o vašich dalších účtech

– Spořicí a termínované účty
– Kreditní karty
– Úvěrové účty

[appbox appstore id1056140597]

3 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře