Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyMOBIL.CZ oslavuje druhé narozeniny. Pro zákazníky si připravil dva balíčky se slevou...

MOBIL.CZ oslavuje druhé narozeniny. Pro zákazníky si připravil dva balíčky se slevou 50 procent

Virtuální operátor MOBIL.CZ slaví druhé narozeniny. Jako dárek dostanou stávající zákazníci 50% slevu na balíčky Extra Data a Třicítka, aktivované mezi 12. a 18. květnem. Třetí nejúspěšnější český virtuál má 215 000 zákazníků a jejich počet nadále roste, především díky internetu v mobilu zdarma.

Na trh virtuálních operátorů MOBIL.CZ vstoupil jako druhý, v posledním roce se konkurence výrazně zintenzivnila příchodem dalších hráčů, ale i přes rostoucí konkurenci se mu daří.

„Ve srovnání s dobou před dvěma lety mnohem aktivněji pracujeme s prodejními kanály a snažíme se jejich kvalitu i počet dále rozšiřovat,“ říká Michal Markoš, projektový manažer.

„Přestože se technologické novinky jako internet v mobilu na předplacený trh dostávají pomaleji, zájem o nabídku MOBIL.CZ zůstává vysoký i přes nesporný nárůst konkurence,“ dodává Pavel Henke. „S potěšením sledujeme, že roste objem spotřebovaných dat – měsíční objem dat na uživatele se meziročně zdvojnásobil. Vedle základního objemu dat zdarma jsme vyvinuli i zpoplatněné balíčky, které doplňují nabídku a uspokojí i datové uživatele s většími nároky.“

5asZdroj: Mobil

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře