Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyKlasická hra Had (Snake) se dostala do obchodů s aplikacemi

Klasická hra Had (Snake) se dostala do obchodů s aplikacemi

Tvůrce legendárního Hada spojil síly s vývojářskou společností Rumilus Design a starý klenot opět přivedl k životu. Hra dostala jednoduchý název Snake Rewind a čerstvě si ji můžete stáhnout z Google Play Storu, Windows Phone Storu i App Storu. 

Reinkarnace jedné z největších herních klasik nabízí v základu hned deset zajímavých úrovní. Všechny jsou laděné do retro stylu, každá z nich ovšem docela jiným způsobem. Jedna je zcela klasicky kostičkovaná, druhá je silně minimalistická, třetí zobrazuje hada v náznaku 3D atd.

Ať už jsou ovšem levely na pohled jakékoliv, vaším úkolem v nich opět je vyhýbání se překážkám a pojídání ovoce, které je zdrojem vyššího skóre. Čerstvou novinkou jsou power-upy, například magnet, díky němuž ovoce můžete sbírat z dálky. Nakonec potěší i zcela nové úkoly, jako je projetí předem vytyčené trasy. Vývojáři se na Hadovi docela vyřádili, takže hra je stejně zábavná, ne-li zábavnější jako její klasický předloha před lety. Pokud chcete zavzpomínat na staré časy, stahujte taky!

Snake Rewind je k dispozici pro Android, Windows Phone a iOS. Z obchodů s aplikacemi si ji můžete stáhnout zdarma. Uvnitř aplikace se nacházejí mikrotransakce (platba za oddálení smrti ve chvíli, kdy s hadem narazíte do zdi).

[appbox googleplay com.rumilusdesign.snake]

[appbox appstore 915939754]

[appbox windowsphone d4260d60-46b8-4a48-8eb0-2e5d9375526a]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře