Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyKe stažení: Aplikace Google Fit s odhadem vzdálenosti a pěkným widgetem

Ke stažení: Aplikace Google Fit s odhadem vzdálenosti a pěkným widgetem

Google v rámci aktualizační středy vydal novou verzi aplikace Google Fit. Novinek a vylepšení je celá řada a některé z nich, jako třeba líbivý kruhový widget, který si můžete umístit na plochu, vyloženě potěší.

Mezi významné novinky patří také měření ušlé vzdálenosti a množství spálených kalorií. U druhé možnosti je ale zapotřebí, abyste do aplikace doplnili vaše pohlaví, výšku a hmotnost. Nově také můžete procházet svou historii aktivit v denním, týdenním či měsíčním přehledu. A aby toho nebylo málo, vývojáři přidali do Google Fitu pěkný widget na domovskou obrazovku, díky kterému budete mít všechny informace pěkně na očích.

1 2

V aplikaci nově můžete také definovat své oblíbené sporty a přiřadit jim rozdílné barvy. K dalším novinkám patří přehlednější zobrazení vaší aktuální hmotnosti včetně úbytku váhy oproti předchozímu zadání a opravy chyb a vylepšení výkonu.

Stahujte:

3

 

Zdroj: Droid-Life

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře