Milujete postapokalyptickou hru Fallout? Stáhněte si ji zdarma ze Steamu!


Milujete postapokalyptickou hru Fallout? Stáhněte si ji zdarma ze Steamu!

Od vydání kultovní hry Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game dnes uplynulo přesně dvacet let. Bethesda toto slaví jednodenní akcí na Steamu, odkud si jedničku populární RPG série můžete pořídit zdarma.

Pokud máte o nesmrtelnou klasiku zájem, zamiřte na stránku obchodu na Steam a klikněte na tlačítko Intalovat hru. Následně se Fallout objeví ve vaší knihovně. Celá slavnostní akce začala dnes a skončí zítra, tedy v neděli 1. října, v devět hodin ráno.

Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game je typický zástupce izometrických RPG, který vyšel v roce 1997 pod hlavičkou společnosti Interplay pro WIN OS i Mac OS. Hráče tento titul zavedl na jihozápadní pobřeží USA, které bylo zničeno atomovou válkou, vyvolanou chamtivostí a nedostatkem nerostných surovin.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.