Koupě roku? Nadupané LG G6 padá pod 11 tisíc korun


Koupě roku? Nadupané LG G6 padá pod 11 tisíc korun

Špičkový chytrý telefon G6 od společnosti LG v uplynulých měsících výrazně zlevnil. Jeho cena spadla pod hranici jedenácti tisíc korun. Přístroj se tak prodává o devět tisíc méně, než stál v době uvedení na trh. Vyplývá to z informací nákupního rádce Heureka.cz.

LG G6 se v tuzemských obchodech začalo nabízet na přelomu dubna a května letošního roku. Tehdy si jej prodejci cenili na 19 990 Kč. Nicméně třeba operátor Vodafone jej přeci jen nabízel levněji, a to za 16 177 Kč.

Už během letních prázdnin však cena spadla až k hranici 12 tisíc korun. V současnosti pak je možné smartphone od společnosti LG zakoupit nejlevněji za 10 600 Kč.

Pracovní tempo G6 udává osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 821 při taktu 2,35 GHz. Ten má k dispozici 4 GB operační paměti, pro data je připraveno 32 GB úložného prostoru.

Dotykový panel s úhlopříčkou 5,7 palce je širokoúhlý, má poměr stran 18:9. Rozlišení je 2 880 × 1440 obrazových bodů. Z další výbavy se sluší vyzdvihnout dobré výsledky podávající dvojitý fotoaparát na zadní straně přístroje či operační systém Android Nougat.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.