Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyKřest sportovní hry FIFA 18 proběhne na Vodafone You FESTu

Křest sportovní hry FIFA 18 proběhne na Vodafone You FESTu

U počítačových her to není úplně ve zvyku, ale taková hra, jako nejnovější díl simulátoru od EA FIFA 18 beze sporu je, si vlastní křest bezesporu zaslouží. Celá událost proběhne v sobotu 30. září v rámci programu gaming haly festivalu Vodafone YOU FEST a do Průmyslového paláce v Praze dorazí i řada známých hostů, která dodá celé akci dostatečný šmrnc.

A na koho se příští sobotu tedy můžete těšit? Mimo Youtuberů, kterých bude na celé akci desítky a jejich pozornosti neutečou ani hlavní body programu na stage gaming haly, dorazí také Julius Lavický ze Slavoje Vyšehrad! Na pódiu proběhnou showmatche, kde Lavi vyzve další hosty, jako je Mikuláš Tuček nebo hráči AC Sparta Praha. Český klub se totiž jako jediný tuzemský zástupce vrací po dlouhých letech přímo do hry!

Po samotných zápasech si nejnovější FIFU budete mít šanci vyzkoušet i vy, a to na PlayStation 4 stánku. V průběhu dne se zde bude pohybovat i Lavický, se kterým se budete moci vyfotit, jinak bude celá sobota ve znamení turnajů o věcné ceny.

Nové pokračování populárního fotbalového simulátory vychází oficiálně 29. září pro PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře