Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyObjevujte svět s novou verzí aplikace Sygic VR Travel

Objevujte svět s novou verzí aplikace Sygic VR Travel

Tvůrce navigací Sygic vyslala svého předního cestovatele Michala na jednoroční cestu kolem světa s cílem vytvořit rozsáhlý soubor snímků VR z nejpůsobivějších globálních destinací. Natočená videa jsou použita v nové verzi aplikace Travel VR, kterou nyní vývojáři uvedli na trh.

Databáze Sygic Travel VR nyní pokrývá téměř 5 000 unikátních cestovatelských videí ve formátu 360° (z toho 40 destinací je doplněno o mluvený komentář) a fotografií z celého světa. Nová verze aplikace, která už je ke stažení, kromě nových videí přidává i pozměněný design pro 3D uživatelské rozhraní.

Aplikace Sygic VR Travel zasahuje do dvou tržních segmentů, které vykazují zdravý růst: cestování a vituální realita. Odhaduje se, že globální trh s cestováním do roku 2022 vygeneruje až 1 miliardu USD, přičemž k prudkému růstu dochází zejména na rozvíjecích se trzích. Očekává se, že segment VR bude mít ještě rychlejší růst, přičemž odborníci očekávají, že prodej náhlavních displejů (HMD) dosáhne téměř pětinásobku prodeje iPhonů v období mezi 2014 a 2018.

Technologie VR přetváří celou řadu odvětví – například cestování – změnou způsobu, jakým spotřebitelé reagují s video obsahem. A protože Sygic je první, kdo nabízejí 360° virtuální cestování, tato společnost přináší revoluci do způsobu, jakým cestovatelé plánují své potenciální dovolené.

[appbox googleplay com.sygic.VrTravel]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře