Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyMicrosoft vydal aplikaci Outlook pro systémy iOS a Android

Microsoft vydal aplikaci Outlook pro systémy iOS a Android

Aplikace podporují účty Office 365 a poradí si i s řadou služeb jako Outlook.com, Apple iCloud, Google Gmail či Yahoo Mail. Pro přístroje s operačními systémy Android a iOS jsou ke stažení zcela zdarma.

Microsoft postupně přenáší svůj software známý původně z desktopu také na mobilní platformy. Nyní mohou majitelé mobilních zařízení stahovat z obchodů Google Play a App Store oblíbený Outlook.

Nové aplikace mají přívětivé uživatelské prostředí, které vám okamžitě padne do oka. Povedený design ale není žádné velké překvapení. Outlooku totiž jako základ posloužil povedený klient startupu Acompli, který Microsoft koupil koncem loňského roku za 200 milionů dolarů.

Vývojáři slibují, že funkce budou rychle přibývat, nové verze aplikací mají být uváděny každých několik týdnů. „Kromě uživatelských funkcí se zaměříme také na funkce, které se budou hodit IT pracovníkům, jako možnosti správy mobilních zařízení,“ uvádí se také na blogu Microsoftu.

Outlook pro Android a iOS stahujte zdarma prostřednictvím widgetů:

[appbox appstore id951937596]

[appbox googleplay com.microsoft.office.outlook]

screen322x572

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře