Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyLegendární Duke Nukem se brzy dostane na Android

Legendární Duke Nukem se brzy dostane na Android

Společnost Voidpoint oznámila, že ještě toto jaro vydá na Android Duke Nukem 3D: Hail to the King Collection. Jedná se unikátní kolekci nejznámějších her s Duke Nukemem, které byly patřičně vylepšené. 

Duke Nukem 3D: Hail to the King Collection bude konkrétně obsahovat hru Duke Nukem 3D a jeho rozšíření Duke It Out in D.C., Duke Caribbean: Life’s Beach a Duke: Nuclear Winter. V balíčku vedle toho dostaneme i vůbec poprvé v historii remasterovanou hru Duke Nukem 64. Ta přijde s několika zcela novými levely, novými zbraněmi a nepřáteli a možností cenzury obsahu videohry, což znamená, že se nebudete muset koukat na nahé striptérky (ale pokud budete chtít, nikdo vám v tom nezabrání).

Nakonec tvůrci k balíčku přibalí jako malý bonus hru Duke Nukem: Total Meltdown z PlayStationu 1, která s sebou taktéž přinese pár překvapení včetně nových levelů, nepřátel a soundtrackem Marca „TDK“ Knighta . Tato hra byla v minulosti již jednou remasterovaná.

Jelikož se Duke Nukem 3D: Hail to the King Collection chystá na Android, můžeme očekávat i pro dotekové displeje optimalizované ovládání. Hra nicméně bude kompatibilní s některými gamepady.

Cenu hry a ani přesné datum jejího vydání zatím neznáme. Jakmile se něco změní, budeme vás informovat.

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Tak na toto sa už teším. Snáď ma to konečne presvedčí o hraní na Androide 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře