Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyTakto bude vypadat Samsung Galaxy S6, tvrdí výrobce obalů Spigen

Takto bude vypadat Samsung Galaxy S6, tvrdí výrobce obalů Spigen

Spigen, známý výrobce obalů pro smartphony dnes do své nabídky zařadil kryt, který by měl chránit Samsung Galaxy S6. Samozřejmě včetně renderů smartphonu, které nám velmi pravděpodobně ukazují, jak bude zařízení skutečně vypadat. 

K oficiálnímu představení smartphonu Samsung Galaxy S6 by mělo dojít až 2. března během výstavy MWC 2015. Proč bychom tedy těmto renderovaným obrázkům měli věřit?

V první řadě musíme poukázat na skutečnost, že Spigen v minulosti jako první představil design hned několika smartphonů včetně LG G3, HTC One (M8), Nexusu 5, i samotného Samsungu S5. Vzhled Samsungu Galaxy S6 podle Spigenu navíc odpovídá vzhledu smartphonu z dříve uniklých fotografií.

Na fotografiích níže je nejzajímavější zadní strana smartphonu, která prozrazuje, že Samsung Galaxy S6 by mohl mít fotoaparát s LED bleskem a senzor tepu. Na přední straně smartphonu jsou pak nejzajímavější několikeré senzory s blíže nespecifikovaným využitím.

Co na renderované obrázky říkáte? Byli byste spokojení, kdyby Samsung Galaxy S6 opravdu vypadal takto?

Galaxy-S6-render-puzdro-Spingen

Galaxy-S6-render-puzdro-Spingen-2

Galaxy-S6-render-puzdro-Spingen-3Zdroj: Phone Arena

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře