Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyMicrosoft rozdává uživatelům Dropboxu 100 GB zdarma na OneDrive

Microsoft rozdává uživatelům Dropboxu 100 GB zdarma na OneDrive

Microsoft představil speciální nabídku, v rámci které uživatelé Dropboxu mohou získat zdarma 100 GB v úložišti OneDrive. Virtuální prostor bude možné využívat bezplatně jeden rok.

Je tomu jen několik dní, co Microsoft začal nabízet po dobu dvou let 100 GB prostoru zdarma všem, kteří se zapojili do programu Bing Rewards.

Nyní se tvůrce Windows zaměřil na uživatele Dropboxu, které chce zlákat na svou stranu. K přechodu na OneDrive je má přesvědčit 100 GB zdarma na dobu jednoho roku.

Pokud chcete speciální nabídky využít, přejděte na tyto webové stránky a přihlaste se na OneDrive a na Dropbox. Microsoft poté do vašeho Dropbox účtu v rámci procesu kontroly uloží zkušební soubor.

Po ověření bude bonusový prostor okamžitě připsán k vašemu účtu na OneDrive.

1 2

sadZdroj: zive

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. link nefunkční, je to pouze ten, který se vám ukáže po dokončení procesu. Ještě s emailem pana Kočího. Děkuji, ale váš email mě nezajímá, spíš bych radši těch 100GB

  2. Diky díky díky! Onedrive používám a 200 GB během dvou dnu navic, to je k nezappaceni.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře