Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyRovio zkouší štěstí s novou hrou. Přichází cukrátkový Jolly Jam

Rovio zkouší štěstí s novou hrou. Přichází cukrátkový Jolly Jam

Finské vývojářské studio Rovio vydalo novou hru s názvem Jolly Jam, která se vyznačuje roztomilou grafikou a jednoduchou zábavou se spojováním sladkostí.

V nové hře studia Rovio máte za úkol zachránit princeznu Honey a celé Jolly království před zlým padouchem a jeho roztomilými kumpány.  Vizuální stránka Jolly Jam je na velmi dobré úrovni. Grafika je detailní a hýří barvičkami, animace padnou do oka a navíc je tu i pěkná řádka levelů, které zabaví na dlouhou dobu.

Ve hře budete spojovat ovoce stejného druhu a plnit stanovené cíle. Jak budete postupovat, úrovně budou obtížnější. V ten okamžik možná někomu přijdou vhod mikrotransakce, které umožňují nákup diamantů, pomocí kterých lze postup hrou usnadnit. Ceny se pohybují od 33,06 Kč do 1 669,51 Kč.

Jolly Jam je napodobenina veleúspěšného titulu Candy Crush Saga, který za minulý rok svým tvůrcům vydělala 1,33 miliardy dolarů. O tom, zda novinka Rovia uspěje, rozhodnou hráči. První reakce jsou veskrze pozitivní.

[appbox appstore id958930980]

[appbox googleplay com.r.jollyjam]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře