Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyMice Invasion: Oblékni uniformu, naláduj kanón a ukaž myším, kdo je tady...

Mice Invasion: Oblékni uniformu, naláduj kanón a ukaž myším, kdo je tady šéf

Mice Invasion je akční hra, ve které se musíte postavit hordám útočících myší, které chtějí vyplenit vaši farmu od sklepa až po půdu. Vaším úkolem je jim v tom zabránit za každou cenu. V roli statečného kocoura se postavíte za svůj věrný kanón a ukážete těm hlodavcům zač je toho loket. Nebude to ale lehký úkol, myší je mnoho a jejich muškety míří opravdu přesně.

Ve hře je pro vás připraveno 45 levelů. V jejich průběhu se setkáte se čtyřmi druhy myších útočníků na třech různých bojištích. Postupně budete objevovat nové druhy munice pro váš věrný kanón. Kromě levelů je pro vás také připraven režim Přežití, kde si zvolíte bojiště a postavíte se nekončícímu přívalu nepřátel. Vaši dovednost si pak můžete porovnat s ostatními hráči v online žebříčku. Dokážete se umístit jako první?

Princip hry je jednoduchý. Kočka s kanónem je umístěna v dolní části obrazovky. Nakláněním telefonu se pohybujete s kanónem do stran a dotykem na obrazovku střílíte. Mezitím se z vrchní části obrazovky valí vlny útočících myší. Po cestě dolů se zastaví, zamíří a vystřelí. Každý obdržený zásah snižuje kocourovo odhodlání bránit barikádu, stejně tak i každá myš, která proklouzne jeho obranou. V okamžiku, kdy odhodlání poklesne na nulu, kolo končí, ale nezoufejte, můžete to zkusit znovu. S pouhým střílením a uhýbáním si ale nevystačíte. Hra není pouze o rychlých reflexech.

mi_title

Abyste úspěšně odvrátili všechny útočící vlny, je potřeba správně využívat různé druhy munice a jejich bonusy. Malá rada: zaměřte se na vyšší nepřátelské šarže, které poskytují jednotlivým vlnám různé bonusy, v okamžiku kdy prchnou, vlna o tyto bonusy přichází.

Hra od mladých českých vývojářů je dostupná pro operační systémy Android, iOS a Windows Phone. Stáhnout si ji do vašich telefonů můžete zdarma.

Mice Invasion ve zkratce:

• 45 kol plných akce
• 4 druhy nepřátel
• 4 + 1 druhy munice
• 3 různá bojiště
• Režim přežití s online žebříčkem
• Výzvy (dokážete je splnit všechny?)
• To vše v krásné kreslené grafice inspirované obdobím Napoleonských válek

[appbox appstore id1017043151]

[appbox googleplay com.SmartCat.MiceInvasion]

[appbox windowsstore 9nblgggxs5hv]

4  6

  2 1 2

Video:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře