Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyBridge Constructor Stunts vás nechá stavět rampy pro šílené triky

Bridge Constructor Stunts vás nechá stavět rampy pro šílené triky

Série her, v nichž jste se pokoušeli stavět stabilní mosty, se rozrostla o další zajímavou hru. V ní nehrají hlavní roli mosty, ale různé rampy, otočky a další bláznivé překážky, na nichž můžete předvádět extrémní triky. 

Hlavním cílem hry je opět vystavět takovou dráhu, abyste se se svým konvojem dostali z místa A na místo B. Nově si však nevystačíte pouze s mostem, ale budete muset zapojit i ty nejšílenější konstrukce včetně například i různých otoček. K tomu vás motivuje nejen postavení startu a cíle, ale také hvězdiček a dalších bonusů, které by měl jezdec cestou posbírat.

Jelikož náplň hry je o něco složitější, došlo ke zjednodušení co do ovládání. Jednotlivé prvky nyní můžete nechat automaticky pospojovat cestou tak, jak to známe například z her o stavění horských drah (RollerCoaster Tycoon).

Dalším unikátem Bridge Constructor Stunts je, že jakmile postavíte překážkovou dráhu, se svým jezdcem ji i pokoříte. Jinými slovy řečeno, zapomeňte na suchopárný zástup poháněný umělou inteligencí, do této složky budete muset vložit něco i vy.

O oživení se nakonec stará i možnost zaznamenání vlastních úspěchů a jejich sdílení se svými přáteli, což se dá dobře využít k hecování.

Shrnuto a podtrženo, pokud sérii Bridge Constructor máte rádi a nevadí vám o něco akčnější pojetí, Bridge Constructor Stunts by vás mohla bavit. Vyzkoušejte sami.

Bridge Constructor Stunts je aktuálně k dispozici pro platformu iOS (Android verze už je na cestě). Stáhnout si ji můžete za 2,99 €.

[appbox appstore 1021586545]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře