Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMáte telefon od HTC? Tyhle modely prý dostanou Android 6.0 Marshmallow

Máte telefon od HTC? Tyhle modely prý dostanou Android 6.0 Marshmallow

HTC patří v oblasti softwarové podpory k nejpilnějším výrobcům a jinak tomu údajně nebude ani v případě Androidu 6.0 Marshmallow, k jehož vydání dojde během několika dní. Známý vývojář s přezdívkou @LlabTooFer, který se prakticky nikdy nemýlí, tvrdí, že update dostane minimálně patnáct telefonů. Jaké to budou?

Pokud se nestane nic neočekávaného, Google už zítra představí novou verzi svého operačního systému Android s názvem Marshmallow. Nexusy mají aktualizaci samozřejmě jistou. Otázkou jsou ostatní modely, u kterých výrobci musí zapracovat i na nadstavbě.

PPdle vývojáře @LlabTooFer, který je známý svými dobrými kontakty na výrobce mobilních telefonů a tabletů, se tchajwanská značka chystá v průběhu následujících měsíců dodat zásadní aktualizaci na patnáct svých smartphonů.

Konkrétně se updatu mají dočkat tyto modely: One M9, One M9+, One ME, One E9, One E9+, One M8, One M8s, One M8 EYE, One E8, Desire EYE, Desire 816, Desire 820, Desire 826, Butterfly 2 a Butterfly 3.

Je však třeba říci, že se nejedná o výpis oficiálně potvrzený zástupci HTC, nicméně si myslíme, že víceméně bude odpovídat realitě.

htc-update-software-android-6.0-marshmallow-696x298

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře