Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyAutoškola 2015 vám pomůže zvládnout závěrečné zkoušky autoškoly

Autoškola 2015 vám pomůže zvládnout závěrečné zkoušky autoškoly

Chystáte se skládat závěrečného zkoušky z autoškoly nebo znáte někoho, na koho tenhle strašák právě čeká? Nejste si jistí dopravními pravidly a chtěli byste je oprášit? Tak si stáhněte jednoduchou aplikaci Autoškola 2015.

Aplikace Autoškola 2015 je v podstatě sbírkou otázek k závěrečným zkouškám rozděleným podle skupin řidičáku, na který se snažíte dosáhnout (skupina A, B, C+D a profesní řidičák). V rámci aplikace se můžete nezávazně procvičovat, nebo drilovat na závěrečný test a to včetně časového limitu.

Aplikace samozřejmě počítá dosažené body, vyhodnocuje chyby a nedělají ji problém ani průběžné statistiky. Z nich můžete zjistit, kde se nacházejí vaše největší nedostatky, což je prvním důležitým krokem k jejich napravení. Jelikož je součástí aplikace také plněné znění silničního zákona, následně si můžete danou látku nalistovat a doučit se vše, co je potřeba.

Zkušební verze aplikace je zdarma. Ta obsahuje veškeré otázky a přístup ke všem informacím. Pokud si budete chtít procvičovat jen vybranou látku, nebo sledovat své úspěchy, budete si muset připlatit za prémiovou verzi.

Aplikace je dostupná pouze pro platformu Android.

[appbox googleplay cz.jamesdeer.free.autotest]

autoskola1

autoskola2

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře